KURUMSAL

Basın Takip Merkezi; medya takip sektöründe "Artık Medya Takibi Lüks Bir Hizmet Olmaktan Çıkmalıdır!" anlayışıyla her seviyedeki kullanıcıya medya takibi hizmetini sağlayabilmek amacıyla 2007 yılında kuruldu.

Medya takibinin Türkiye'de yeni bir piyasa olması ve rakipsizlik nedeni ile tekelleşme eğilimlerinin yüksek olduğu bir dönemde yeni bir soluk olmak amacıyla kurulan firmamız en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Doğru bilgiyi doğru zamanda sizlere ulaştırabilmek için, günün 24 saati çalışan uzman personelimiz, sektördeki gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesinin her geçen gün yükseltilmesi için çalışmaktadır.

Basın Takip Merkezi'nin kuruluş amacı, medya yansımaları takibi, ölçümlemesi ve değerlendirilmesi anlamında tam donanımlı bir Medya Takip Merkezi olarak olarak kurum ve kişilere ihtiyaç duydukları hizmetleri sunmak ve onlara yeni hizmetleri önermektir.

Vizyonumuz: Herkesi bilgi kirliliğinden kurtararak ihtiyaç duyduğu ve kendisine katkı sağlayacak kullanılabilir bilgiyi sunmaktır.

Misyonumuz: Firmalara, kişilere, kurumlara ve ihtiyaç duyan herkese kullanılabilir bilgiyi en hızlı biçimde ve en uygun fiyattan sağlayan kurum olmak.